Гаряча лінія банку
0 800 501 921
для дзвінків по Україні

38 044 290 93 10
для дзвінків із-за кордону


Програма отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси, що закуплені у вітчизняних виробників.

(детальні умови на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України)

ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ:

1. 25% компенсація надається за придбання техніки, яка входить у Перелік вітчизняної техніки та обладнання для АПК, затверджений комісією Мінекономрозвитку. Перелік включає 141 українських завода-виробника – це майже 9250 найменувань техніки та обладнання. Перелік розміщений за посиланням: http://www.minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338.

2. Одержувачами бюджетних коштів є юридичні особи та фізичні особи - підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (за визначенням, наведеним у пункті 2.15 статті 2 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України"), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, а новоутворених сільськогосподарських товаровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, - за результатами кожного окремого звітного періоду (далі - сільськогосподарські товаровиробники).

3. Учасник програми (сільгосптоваровиробник) не повинен бути банкрутом/ не перебувати на стадії ліквідації/ не мати відкритої справи про банкрутство/не мати прострочену більше ніж за 6 місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ 25% КОМПЕНСАЦІЇ

1.Ознайомитись із Переліком техніки та обладнання:

http://www.minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338

2. Визначитись із необхідною технікою та обладнанням, яка входить до вказаного Переліку.

3. Відкрити рахунок в АТ «МОТОР-БАНК» (якщо його немає) та здійснити з нього оплату за техніку чи обладнання власними коштами або за рахунок кредиту.

4. Подати до Банку заявку за формою, затвердженою наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 № 228 "Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва", та наступні документи:

1. заявку* для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устатковання за формою, яка визначається Мінагрополітики;

2. копію платіжного доручення;

3. акт приймання-передачі техніки та обладнання, вагонів, устатковання;

4. свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов'язковій державній або відомчій реєстрації), технічний паспорт вагона;

5. довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів;

6. витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з інформацією, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом;

7. згоду на розкриття банком Мінагрополітики інформації щодо сільськогосподарського товаровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.

*Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устатковання, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устатковання, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року.

Днем придбання техніки та обладнання вважається дата здійснення повної оплати вартості техніки та обладнання.

Копії подаються до банку разом з оригіналами (копії засвідчуються підписом уповноваженої особи сільгосптоваровиробника).

ЯК ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ

1. Ви відкриваєте рахунок в АТ «МОТОР-БАНК» (якщо його немає) та здійснюєте з нього оплату за техніку чи обладнання власними коштами або за рахунок кредиту.

2. Подаєте в АТ «МОТОР-БАНК» заявку й документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання.

3. АТ «МОТОР-БАНК» надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.

4. Мінагрополітики формує реєстр сільгосптоваровиробників, які придбали техніку та обладнання і претендують на отримання часткової компенсації.

5. На підставі реєстру та у межах відкритих асигнувань протягом місяця Мінагрополітики перераховує кошти АТ «МОТОР-БАНК».

6. АТ «МОТОР-БАНК» перераховує кошти на Ваш поточний рахунок.

Запитання за тел. (0612)769-75-59.
69068, Україна, м. Запоріжжя
пр. Моторобудівників, 54Б
Ліцензія НБУ № 238 від 11 листопада 2011
Гаряча лінія банку
0 800 501 921
для дзвінків по Україні

38 044 290 93 10
для дзвінків із-за кордону


Дизайн та розробка – «Мегасайт»