Що таке Google Pay?

Google Pay – це система електронних платежів, розроблена компанією Google. Сервіс дозволяє розплачуватися за товари та послуги за допомогою смартфона, планшета або розумних годинників, що працюють на операційній системі Android (потрібна версія 4.4 і вище, а також підтримка NFC на пристрої).

Що таке Google Pay?

Google Pay – це система електронних платежів, розроблена компанією Google. Сервіс дозволяє розплачуватися за товари та послуги за допомогою смартфона, планшета або розумних годинників, що працюють на операційній системі Android (потрібна версія 4.4 і вище, а також підтримка NFC на пристрої).

Як підключити сервіс Google Pay?

step 1

Перевірте наявність Інтернету – без нього підключити сервіс не вийде (але для здійснення платежів Інтернет не потрібний).

step 2

Завантажте додаток Google Pay із магазину Google Play Market і відкрийте його.

step 3

Натисніть «Додати» –> «Кредитну або дебетову картку».

step 4

На телефоні з’явится віконце, яке потрібно навести на вашу картку або ввести її дані вручну.

step 5

Якщо вам буде запропоновано підтвердити спосіб оплати, виберіть спосіб підтвердження зі списку.

step 6

Введіть код підтвердження.

Питання та відповіді

Скільки та які картки можна підключити до Google Pay?

Кількість карток, які можна додати в додаток, не обмежена. Ви можете підключити будь-яку свою картку VISA від АТ «МОТОР-БАНК».

Скільки коштує використання сервісу Google Pay?

Ніякі оплати\комісії за використання Google Pay не стягуються.

Що таке NFC?

NFC (Near Field Communication) – технологія бездротового зв'язку малого радіусу дії, яка дає можливість обміну даними між пристроями, насамперед смартфонами та безконтактними платіжними терміналами, що перебувають на відстані близько 10 см.

Ви можете перевірити наявність технології у своєму смартфоні, зайшовши у «Налаштування» та у вкладці «Підключення»/ натиснувши кнопку «Ще».

Насільки це безпечно?

Коли ви здійснюєте оплату за допомогою свого телефона, Google Pay використовує не вашу картку безпосередньо, а лише її віртуальний рахунок – токен. Токен – це цифрове значення, яке було присвоєно Вашій картці при її додаванні в додаток. Токен може працювати лише на тому смартфоні, на якому його було створено. Якщо ви захочете видалити картку з Google Pay, разом із нею видаляється й токен. У разі повторного додавання картки, сервіс сгенерує новий унікальний токен. Відтак, дані вашої картки залишаються під захистом зашифрованних даних, а безпека гарантується Міжнародними Платіжними Системи, які співпрацюють і сертифіковані Google.

При додаванні своєї картки у Google Pay у сервісі відображається якийсь інший дизайн.

Зображення картки повністю відповідає параметрам банку та встановлюється за замовчуванням, а тому може відрізнятися від фактичного дизайну фізичної картки.

Чи можна зробити безконтактними картки інших банків?

В Google Pay ви можете оцифрувати картки лише тих банків, які пройшли сертифікацію на цю послугу.

Я чув, що при оплаті телефоном сума покупки може зніматися двічі. Це правда?

Ні. Операція оплати смартфоном на базі технології NFC – це така ж сама операція пластиковою карткою, що підтримує безконтактну технологію. Спочатку касир вводить необхідну суму до сплати і лише потім до платіжного терміналу прикладається телефон, в результаті чого відбувається разовий обмін даними. Якщо просто прикласти телефон до терміналу друге списання не відбудеться.

Які є гарантії захисту, якщо у мене вкрали телефон?

У разі втрати/крадіжки телефону Вам необхідно терміново звернутися до гарячої лінії МОТОР-БАНК і повідомити про це. Співробітники банку одразу ж заблокують віртуальний рахунок оцифрованої картки. Пластиковою карткою ви можете продовжувати користуватися.

У разі, якщо можливість зв'язатися з гарячою лінією Банку відсутня, заблокуйте карту будь-яким доступним способом, операції по віртуальному рахунку (токену) здійснити буде неможливо. Після блокування токена Ви зможете активувати картку і продовжити нею користуватися.

Як зрозуміти, що я можу розрахуватися таким чином в магазині?

Термінал має підтримувати функцію безконтактної оплати. (Зазвичай на терміналі присутній символ

або позначка Google Pay

Дякуємо за Вашу заявку!