Інформація для клієнтів

Шановні клієнти, власники поточних рахунків в іноземній валюті, відкритих в АТ «МОТОР-БАНК»!

З 01.01.2014р. Вам присвоєно міжнародний банківський рахунок - код IBAN (International Bank Account Number). Ваш поточний рахунок в іноземній валюті є складовою частиною коду IBAN.

Призначення коду IBAN –  використання цього коду для вдосконалення обробки вхідних платежів на Ваші поточні рахунки від Ваших контрагентів, уникнення операційних ризиків, прискорення розрахунків (банківські перекази з-за кордону через телекомунікаційну мережу SWIFT).

Довідку про присвоєння коду IBAN Ви можете отримати у фахівця того відділення, в якому був відкритий та обслуговується Ваш поточний рахунок в іноземній валюті.

Якщо Ви вперше відкриваєте поточний рахунок в іноземній валюті в АТ «МОТОР-БАНК», Вам під час відкриття поточного рахунку в іноземній валюті автоматично буде присвоєно код IBAN та надано довідку про присвоєння цього коду.

Для скорочення терміну надходження валютних коштів рекомендуємо:

  • Юридичним особам – власникам поточних рахунків в іноземній валюті отримати довідку та внести додатковий реквізит (код IBAN зазначений у довідці) до умов розрахунків у зовнішньоекономічні контракти. Сповістити контрагентів про необхідність зазначати у платіжних дорученнях код IBAN.
  • Фізичним особам – власникам поточних рахунків в іноземній валюті отримати довідку та сповістити контрагентів про необхідність зазначати у платіжних дорученнях код IBAN.
Звертаємо Вашу увагу на те, що код IBAN може використовуватись як реквізит тільки для міжнародних переказів. Для платежів в українських гривнях використовується тільки номер поточного рахунку отримувача коштів.
Код IBAN впроваджується з метою оптимізації обробки платежів. Платежі за звичайними реквізитами кошти будуть оброблятись в такому самому режимі.
EUR 43.40 44.10
USD 40.30 40.90

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Дякуємо за Вашу заявку!