Кредитні операції

АТ «МОТОР-БАНК» надає повний спектр банківських послуг в області кредитування юридичних осіб в національній валюті України. В залежності від потреб та специфіки бізнесу Ви маєте можливість обрати найбільш зручну та вигідну форму кредитування:

  • Строкові кредити;
  • Кредитні лінії (відновлювальні та невідновлювальні);
  • Овердрафти.
Строковий кредит - класична форма кредитування проектів і фінансування поточних потреб Позичальника. Кредит надається усією сумою одноразово. Строковість кредиту встановлюється в залежності від запита Клієнта та умов реалізації проекту, що кредитується. При цьому погашення кредиту може відбуватися як наприкінці строку так і згідно графіку.
Кредитні лінії - вид цільового короткострокового фінансування комерційної діяльності , який дозволяє погашати кредит траншами у межах встановленого ліміту.
Овердрафт - вид короткострокового кредитування, який дозволяє проводити платежі, які перевищують залишки на поточному рахунку підприємства та оперативно поповнювати обігові кошти при недостатності їх у підприємства у межах встановленого ліміту.
Кредитні продукти банку повністю відповідають потребам клієнтів.
Для юридичних осіб та фізичніх осіб-підприємців – суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва – АТ «МОТОР-БАНК» пропонує: Також окрім кредитування АТ «МОТОР-БАНК» готовий запропонували своїм клієнтам проведення наступних активних операцій:

  • Надання банківських гарантій;
  • Факторингове обслуговування;
  • Авалювання та урахування векселів.
Більш вичерпну інформацію про кредитування корпоративних клієнтів Ви можете отримати у спеціалістів банку, зателефонувавши за наступними телефонами:
(061)769-75-59
(061)769-75-58
Ми гарантуємо Вам якісне обслуговування з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
EUR 43.40 44.10
USD 40.30 40.90

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Дякуємо за Вашу заявку!