28 Червня 2024

Не можеш запам'ятати складний пароль?

Плакат 4_Соцмережі_1080х1080.jpg

Як придумати надійний пароль, який запам'ятати просто, вгадати неможливо?

Використовуйте для створення паролів фрази. Це можуть бути цитати, рядки з віршів, пісень, ваші потаємні мрії, плани, важливі для вас думки тощо.


Нижче приклади створення комбінацій паролів з використанням фраз.Варіант 1. Використовувати перші літери кожного слова знайомої фрази як основу комбінації для пароля. Наприклад, якщо з фрази "КіберПес любить гризти мамині капці та одяг!" обрати перші літери слів і додати спеціальні символи та цифри вийде така комбінація: Kplgmkto!#24.Варіант 2. Використовувати всю фразу як пароль.


Наприклад, якщо за основу для пароля взяти афоризм Лесі Українки “Без надії сподіваюсьˮ, може вийти така комбінація: BezNadiiSpodivaius, до якої необхідно також додати спеціальні символи та цифри.Варіант 3. Поєднувати перші склади чи частини кількох слів фрази.


Наприклад, якщо з афоризму Григорія Сковороди “Бери вершину і матимеш серединуˮ взяти перші склади слів та додати спеціальні символи та цифри, вийде такий пароль: BeVerMaSer24!#.Як додавати цифри та спеціальні символи до паролів, щоб їх також легко було запам’ятати?


Змінювати деякі літери фрази, яку ви використовуєте для створення пароля, на спеціальні символи та цифри за тільки вам відомою схемою. Наприклад, літеру “оˮ замінювати на знак “%ˮ тощо.Це лише кілька прикладів, як створити та легко запам’ятати надійний пароль!Ви також можете використовувати власні способи створення паролів, головне, щоб їх не змогли відгадати шахраї.Більше про правила створення та зберігання паролів та платіжну безпеку читайте на сайті НБУ та Держспецзв’язку #КібербезпекаФінансів: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/#КіберПесEUR 44.60 45.35
USD 41.00 41.70

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Дякуємо за Вашу заявку!