22 Лютого 2024

Про відзначення Всесвітнього тижня грошей - Global Money Week

АТ «МОТОР – БАНК» інформує, що з 18 до 24 березня 2024 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей 2024 (Global Money Week 2024), у святкуванні якого щороку беруть участь більше 100 країн світу. Звертаємося до вас із пропозицією долучитися до проведення заходів, організованих Національним банком.Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Національний банк є його офіційним координатором в Україні.“Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє” – це офіційна тема Всесвітнього тижня грошей у 2024 році. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків і вміння захищати свої гроші.Департамент комунікацій Національного банку з цієї нагоди готує низку заходів (конкурс для найактивніших закладів освіти; проєкт “Гроші та добробут у моїй країні” для дошкільнят, учнів і студентів; конкурси для педагогів; змагання European Money Quiz 2024; вебінари тощо), комплекти навчальних матеріалів та інформаційні продукти (спеціальний лендинг за посиланням: https://events.bank.gov.ua/gmw2024/, пости для соціальних мереж тощо).n1.pngПро Global Money Week


У цей час в різних країнах світу проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління."Захистіть свої гроші, убезпечте свої майбутнє" — це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Використовуйте її, плануючи просвітницькі заходи. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші.Постійне гасло Global Money Week — "Навчайся! Накопичуй! Заробляй!"Тема підкреслює важливість обізнаності  з:


 • правилами безпечних фінансових операцій онлайн;
 • ризиками можливого платіжного шахрайства та
 • способами захисту свої персональних даних в Інтернеті.

Національний банк України – член OECD/INFE та офіційний координатор кампанії в Україні. Більше дізнавайтесь у брошурі.n2.png


Брошура також містить посилання на:


 • корисні ресурси;
 • фірмові логотипи GMW;
 • перелік ідей для проведення власних заходів.

 

В рамках Global Money Week пройде низка заходів.


Заходи до GMW:
Конкурс найактивніших закладів освіти – учасників Global Money Week20 найенергійніших учасників зможуть потрапити до рейтингу найактивніших закладів освіти під час святкування Global Money Week в Україні та отримають:

 • кубки переможців
 • сертифікати на купівлю книжок та ігор з фінансової грамотності для шкільної бібліотеки на суму 7 тисяч гривень.

Як долучитись?

 1. Заповнити форму учасника Global Money Week до 15 березня 2024 року.
 2. Провести заходи в своєму навчальному закладі.
 3. Долучитися до заходів НБУ та/або партнерів.
 4. Розповісти всім про проведені заходи у соціальних мережах з хештегами  #ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2024,  #ProtectYourMoney,  #SecureYourFuture,  #GMW2024. 
 5. Подати звіт про проведені заходи до 29 березня 2024 року.

   Список переможців буде оголошено на початку травня на цьому сайті, на сайті Центру фінансових знань "Талан" та його соціальних мережах.Конкурс "Власна монета" 


для дошкільнят Конкурс "Моя платіжна картка"


для учнів молодших класів Конкурс "Платіжні поради у стінгазетах"


для учнів середніх та старших класів Конкурс "Мистецтво надійних паролів"


для студентівКонкурс для педагогів "Платіжні історії з ШІ"


для педагогів закладів дошкільної, шкільної, позашкільної освітиEuropean Money Quiz – командні змагання з фінансової грамотності в Європі для учнів 13-15 років.https://events.bank.gov.ua/gmw2024/ - Тут буде розміщена інформація про заходи, які проводять НБУ та інші учасники Global Money Week 2024. Слідкуйте за оновленнями!

 


EUR 42.00 42.80
USD 39.00 39.65

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Дякуємо за Вашу заявку!