09 Листопада 2023

Запроваджені 100% гарантії за банківськими вкладами фізичних осіб та ФОП

З квітня 2022 року на виконання ініціативи Президента України в Україні запроваджені 100% гарантії за банківськими вкладами фізичних осіб та ФОП. Повна гарантія триватиме протягом дії в Україні воєнного стану та три місяці після його скасування чи припинення. Після закінчення тримісячного терміну сума гарантованого відшкодування за банківськими вкладами фізосіб та ФОП становитиме 600 тис. грн. З початком повномасштабного воєнного вторгнення рф на територію України одним із ключових завдань Фонду гарантування вкладів стало створення безпечних умов для виплати гарантованого відшкодування вкладникам банків, які перебувають під його управлінням. Менше ніж за місяць з початку вторгнення Фонд запустив дистанційні виплати через онлайн-сервіси кількох банків-агентів, а з 03 жовтня 2023 року гарантовані виплати стали доступні через портал Дія (послуга «Повернення вкладів»). За підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» було створено серію інформаційних відеороликів із залученням відомих українських артистів, які займаються активною волонтерською діяльністю на підтримку ЗСУ, – Сергія Танчинця (лідера гурту «Без обмежень») та Олесі Жураківської (Заслуженої артистки України, відзначеної Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня).Метою роликів є інформування споживачів фінансових послуг про умови гарантування вкладів під час дії воєнного стану та після його скасування, а також про можливість отримати гарантоване відшкодування від Фонду через застосунок Дія. Просимо Вас долучитися до поширення цієї інформації і розмістити відеоролики на вебсайтах банків та сторінках в соціальних мережах. Відеоролики доступні для скачування на хмарному сховищі за посиланням, а також на YouTube-каналі Фонду:


  • з Сергієм Танчинцем https://youtu.be/cENYzGufiS8: на час дії воєнного стану та три місяці після його скасування чи припинення діють 100% гарантії за банківськими вкладами фізосіб та ФОП. Це означає, якщо банк буде виведено з ринку, його вкладникам буде відшкодована повна сума вкладу разом з нарахованими відсотками;
  • з Олесею Жураківською https://youtu.be/Z0va55Nki0k: кілька кліків – і відшкодування за твоїм вкладом у збанкрутілому банкуна твої картці! Виплата гарантованого відшкодування здійснюється тепер і через застосунок Дія. Для цього в меню треба обрати послугу «Повернення вкладів».
EUR 42.60 43.30
USD 39.30 39.90

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

Дякуємо за Вашу заявку!