22 Вересня 2022

Кредитні канікули - це відтермінування боргу, а не його прощення


З моменту впровадження воєнного стану фінансові установи активно запроваджували кредитні канікули строком від 1 до 3 місяців. Адже не всі позичальники в умовах війни спроможні вчасно обслуговувати кредити.Що таке кредитні канікули?


Кредитні канікули – це відтермінування здійснення платежів за кредитом. Така пауза у сплаті за кредитом тимчасово знімає кредитне навантаження з позичальника та не псує кредитну історію. При цьому пені та штрафи за несплату не нараховуються. Але варто розуміти, що кредитні канікули не зменшують суму боргу і що найголовніше – не прощають його.Відтермінування може стосуватися сплати "тіла" кредиту та/або нарахованих відсотків залежно від пропозицій фінансової установи. У кожної фінансової установи свої умови кредитних канікул.Пам’ятайте, що рішення про кредитні канікули – право фінансової установи, а не її обов’язок.Які умови кредиту після завершення кредитних канікул?


Після завершення кредитних канікул позичальники повертаються до регулярного графіка щомісячних платежів за кредитом.Детальніше про особливості обслуговування кредитів під час воєнного стану читайте на посиланням: https://promo.bank.gov.ua/fin-defense/#section-22


Про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-loans/
EUR 39.80 40.80
USD 41.50 42.10
RUB 0 0

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

АТ "Мотор Сiч"

ТОВ "Клініка Мотор Січ"

ПАТ "Дніпропетровський Агрегатний Завод"

ТДВ СК "Мотор-Гарант"

ТОВ "Телерадіо-компанія Алекс"

Гандбольний клуб "МОТОР"

Дякуємо за Вашу заявку!