20 Вересня 2022

Воїне, рахуй загальні втрати ворога, а не борг по кредиту!

До уваги військовослужбовців-позичальників та членів їхніх сімей!Законодавством встановлено, що захисники та члени їхніх родин можуть заборонити турбувати їх щодо заборгованості по кредиту.Адже наші воїни мужньо боронять рідну землю, і ніщо немає відволікати їх від наближення перемоги!Детальніше про це правило!


Колектори та фінансові установи не можуть з власної ініціативи взаємодіяти з військовослужбовцями та членами їхніх сімей, якщо вони відмовляться від такої взаємодії. Це правило розповсюджується на період дії воєнного стану та упродовж трьох місяців після його припинення або скасування.Така вимога законодавства стосується позичальників, що належать до захищеної категорії, та їхніх близьких осіб. Які особи належать до захищеної категорії?

  • Військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України.
  • Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов'язаного із проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після їхнього звільнення із військової служби, пов'язаного з проходженням військової служби.
  • Члени сімей військовослужбовців, які загинули, померли чи пропали безвісти.
  • Особи, які перебувають у полоні або з якими втрачено зв'язок, зниклі безвісти.

Як відмовитися від нагадування про необхідність сплати чергового платежу за кредитом?


Для відмови військовослужбовцям-позичальникам (або їхнім близьким особам) варто:

  • повідомити про це свого кредитодавця, нового кредитора, колекторську компанію;
  • надати йому копії відповідних підтвердних документів про свою належність до захищеної категорії.

Перелік документів, які підтверджують належність особи до захищеної категорії за посиланням: http://surl.li/cyjlcУ разі порушення фінансовою установою ваших прав, звертайтеся до Національного банку України.Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-loans/#section-2

EUR 39.80 40.80
USD 41.50 42.10
RUB 0 0

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

АТ "Мотор Сiч"

ТОВ "Клініка Мотор Січ"

ПАТ "Дніпропетровський Агрегатний Завод"

ТДВ СК "Мотор-Гарант"

ТОВ "Телерадіо-компанія Алекс"

Гандбольний клуб "МОТОР"

Дякуємо за Вашу заявку!