07 Грудня 2022

Чергові відділення АТ «МОТОР-БАНК»

Шановні клієнти,


Повідомляємо, що Банком визначається перелік чергових відділень, які забезпечено паливними генераторами, інтернетом, фізичною охороною та які працюватимуть для Вас за будь-яких умов.Станом на 07.12.2022 року черговим відділенням визначено відділення «Запорізька регіональна дирекція» за адресою м. Запоріжжя просп. Моторобудівників, 54-б.


У разі тривалого аварійного відключення електроенергії наше відділення стане острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, який функціонуватиме безкоштовно для тимчасового перебування під час роботи відділення:

Понеділок – четвер з 08:30 до 17:45, п’ятниця: - з 08:30 до 16:30, без перерви.На протязі 2 тижнів будуть визначені та відповідно обладнанні відділення в кожному регіоні, де Банк здійснює свою діяльність, які забезпечуватимуть надання послуг клієнтам Банку в разі тривалої відсутності енергопостачання, а саме у містах: Львів, Волочиськ, Кропивницький, Миколаїв, Харків, Дніпро, Київ, Запоріжжя.


На час відключення електроенергії по Україні інші відділення Банку будуть працювати в режимі консультації.


Також повідомляємо Вам, що наразі усі системи та мобільні застосунки АТ «МОТОР-БАНК» працюють без перебоїв, мережу відділень та АТМ забезпечено готівкою у достатньому обсязі.


Наш Банк впровадив план заходів щодо забезпечення підтримки безготівкових розрахунків та готівкового обігу. Він діє в умовах нестабільного електропостачання.


Ми обов'язково триматимемо Вас у курсі всіх новин щодо роботи Банку у цей час. Актуальна інформація про зміни в роботі публікується на сторінці новин та за посиланням https://motor-bank.ua/ofisi-bankomati/


І нагадуємо, що на час повітряної тривоги відділення АТ «МОТОР-БАНК» призупиняють свою роботу. Ми дбаємо про безпеку про відвідувачів та персоналу. Після сигналу повітряної тривоги радимо якнайшвидше спуститись в укриття.


Бережіть себе! Ми - разом!


Слава Україні! Віримо в енергетиків! Дякуємо ЗСУ!З повагою, АТ «МОТОР-БАНК».

EUR 43.10 43.90
USD 40.00 40.50
RUB 0 0

Є запитання? Залишайтеся на зв'язку!

Залиште Ваш телефон і ми зв'яжемося з Вами як можна швидше

АТ "Мотор Сiч"

ТОВ "Клініка Мотор Січ"

ПАТ "Дніпропетровський Агрегатний Завод"

ТДВ СК "Мотор-Гарант"

ТОВ "Телерадіо-компанія Алекс"

Гандбольний клуб "МОТОР"

Дякуємо за Вашу заявку!